UITSLAGEN Lokale klasses

Mini's, Kabroemmmklasse

  1. Jesper vd Molen, Oudega

  2. Tjardo Bergsma, Oudega

  3. Else Stegenga, Wijckel

  4. Tijmen Schotanus, Elahuizen

  5. Marije Zeldenrust, Wijckel

Bromfiets versnellingen, Fûgelklasse

  1. Sander Hylkema, Nijemirdum

  2. Hindrik de Boer, Kolderwolde

  3. Arjen Wiersma, Oudemirdum

  4. Gebrand Visser, Makkum

  5. Stefan vd Veer, Koudum

  6. Jelmer Stobbe, Warns

Brommer automaat, Morraklasse

  1. Eldert Zeinstra, It Heidenskip

  2. Wiebe vd Molen, Sondel

  3. Johan Stegenga, Sloten

  4. Filisa Alma, Zwagerbosch

  5. Ygram Jeen Koopmans, Oudega

  6. Wessel Stegena, Wijckel

  7. Jimte Koopmans, Oudega

125cc, Âlde Karre klasse

  1. Jorden de Gelder, Koedijk

  2. Tjebbe Hettinga, Tjerkwerd

  3. Sybrand Jager, Oudega

  4. Bennie Stegenga, Wijckel

  5. Simon Postma, Anjum

  6. Johan Post, Dokkum

250cc, Súdwesthoek klasse

  1. Haye Dijkstra, Ylst

  2. Rob Zwarts, Ureterp

  3. Wiebe Stegenga, Elahuizen

  4. Fokko Kuiper, Rohel

  5. Ben Kamstra, Westerbork

500cc, Flinke Klasse

  1. Sybrand Jager, Oudega

  2. Tjebbe Hettinga, Tjerkwerd

  3. Marco Dijkstra, Ylst

  4. Bennie Stegenga, Wijckel

  5. Haye Dijkstra, Ylst

  6. Martin Ramkema, Donkerbroek

  7. Harmen Stegenga, Easterein

Uitslagen Classic 50cc grasbaanteam

C50ccgt Oldtimer Handversnelling

  1. 82 Sietse Veen, Lutjewinkel, HS Kreidler

  2. 13 Feike Zeldenrust, Wijckel, DKW

  3. 39 Rick Nieuwenhuizen, Middenmeer, Marvil Zündapp

  4. 38 Cor Nieuwenhuizen, Middenmeer, Zündapp

Oldtimer voetversnelling

  1. 40 Chris van Homoet, Soest, HS Kreidler

  2. 05 Giel Wieldraaijer, Lettelbert, HS Kreidler

  3. 62 Bert Groot, Winkel, BGS Kreidler

  4. 88 Rense de Vries, Olderberkoop, Romeo Zündapp

  5. 100 Ge Dunnewind, Oudleusen, GDS Kreidler

  6. 101 Marcel Udo, Druten, AGS Zündapp

  7. 78 Pieter Kars, Westzaan, PKS Kreidler

  8. 13 Feike Zeldenrust, Wijckel, FZS Kreidler

C50ccgt Youngtimers

  1. 40 Chris van Homoet, Soest, HS Kreidler

  2. 69 Rommert Steenbeek, Wijckel, Femsa Kreidler

  3. 11 Klaas Poort, Middelstum, EnPo Kreidler

  4. 16 Jan Visser, Makkum, Rond Sachs

  5. 101 Marcel Udo, Druten, Boele Zündapp

  6. 82 Sietse Veen, Lutjewinkel, De Jager Kreidler

C50ccgt Junioren B

  1. 02Auke de Groot, Witmarsum, AuGS Zündapp

  2. 53 Klaas Haringa, Bolsward, KHS Kreidler

  3. 61 Gerbrand Visser, Makkum, Rond Sachs

  4. 49 Dylyp Dijkema, Beilen, Fantic Minarelli

  5. 93 Janna de Groot, Groningen, Fantic Minarelli

  6. 109 Rendie vd Veen, Scheemda, Formule Kreidler

  7. 30 Geert Alma, Zwagerbosch, Kreidler Mustang

C50ccgt Junioren A

  1. 09 Henk vd Veen, Scheemda, Gebben Kreidler

  2. 98 Anne de Laet, Nieuw Buinen, HeGu Kreidler

  3. 90 Jeroen Berghuis, Scheemda, Formule Kreidler

  4. 75 Remco Cazemier, Peize, Aspes Minarelli

  5. 101 Marcel Udo, Druten, AGS Zündapp

  6. 26 Albert Mensinga, Peize, Aspes Minarelli

C50ccgt Senioren B

  1. 01 Jan Beishuizen, Nieuw Buinen, SBS Kreidler

  2. 48 Joost Alma, Zwagerbosch, Gebben Kreidler

  3. 10 Hendrik de Groot, Folsgare, HGS Sachs

  4. 50 Sjoerd Dijkema, Beilen, Van Veen Kreidler

  5. 12 Kees Haringa, Bolsward, KHS Kreidler

  6. 64 Atse vd Meulen, Winsum, Gebben Kreidler

  7. 03 Roy de Laet, Nieuw Buinen, HeGu Kreidler

C50ccgt Senioren A

  1. 05 Giel Wieldraaijer, Lettelbert, Gebben Kreidler

  2. 51 Jorden de Gelder, Koedijk, LBS Kreidler

  3. 01 Jan Beishuizen, Nieuw Buinen, Gebben Kreidler

  4. 23 Erik Kregel, Peize, Gebben Kreidler

  5. 110 Rieno vd Veen, Scheemda, Gebben Kreidler

  6. 69 Rommert Steenbeek, Wijckel, Gebben Kreidler

Bedankt voor jullie deelname en sportiviteit.